„Senukų rojaus“ idėja gimė prieš 5 metus. Mes dažnai bendruomenėje kalbėdavome apie socialinę atskirtį: senstantį kaimą, vienišus senukus, neįgaliuosius, nepasiturinčius. Kaip mes jiems galime padėti? Ypač dabar, COVID - 19 pandemijos akivaizdoje. Mūsų bendruomenės aktyvūs nariai pasiūlė savo paslaugas tų paslaugų stokojantiems: kapinių priežiūra, grožio paslaugos, „meistras į namus“, patalpų valymas, aplinkos tvarkymas, pavežėjimas, aplankymas namuose, švenčių organizavimas, dokumentų tvarkymas, elektroninės ir kitos svarbios kasdieniškos paslaugos.
Taip kilo idėja vieni kitiems padėti: „Užsakovas“ gauna paslaugą, o „Tiekėjas“ papildomas pajamas ir pasitenkinimą savimi, kad gali būti reikalingas. Manome, kad į mus dažniausiai kreipsis artimieji (vaikai, anūkai), kurie dėl tam tikrų priežasčių negali pasirūpinti savo giminaičiais ar kaimynais. Šis projektas – įšūkis (naujovė) ne tik mums, bet ir N.Daugėliškio seniūnijos gyventojams. Todėl laukiame ir jūsų pasiūlymų bei patarimų.

Kodėl pavadinimas „Senukų rojus“? Mes norime, kad gavę paslaugą, senukai pasijustų tarsi rojuje, kad nors kiek būtų palengvinta jų kasdienybė: darbais ar geru žodžiu.