Mažas istorinis įvykis, mažame miestelyje

Mažame miestelyje – mažas istorinis įvykis

Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse Naujajame Daugėliškyje, naujai įrengtoje aikštelėje įvyko Paplūdimio tinklinio turnyras „Daugėliškio krašto“ taurei laimėti. Tai mažas istorinis įvykis, mažame miestelyje.
Kol komandos, vadovaujamos trenerio Juozo Švogžlio, apšilinėjo, buvo įteiktos padėkos tiems, kurie parama ir savanorišku darbu prisidėjo įrengiant aikštelę. Dėkojame UAB „Meleksui“ ir jo vadovui Rimantui Zigmantui, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos N. Daugėliškio skyriaus bendruomenei - Petrui Artimavičiui, Alvydui Mažvilai, Andžejui Gailevskiui, Zenonui Jasiukianecui, direktorei
Taip pat savanoriams: Rimantui Medeišiui, Viktorui Sabaliauskui ir Petrui Blažiui.
Trenerio švilpukas skelbė turnyro pradžią merginų komandoms, o vėliau - ir vaikinų. Pasibaigus turnyrui, visiems dalyviams buvo įteikti medaliai, atminimo suvenyrai, o „Daugėliškio krašto“ taurė šįkart atiteko Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos N. Daugėliškio skyriui.
Po pietų sulaukėme svečių, - profesionalų ne tik tinklinyje, bet ir karyboje. Tai Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų, oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos, ketvirto radiolokacinio posto (LK KOP OESKV IV RLP) kariai Saulius Kamarauskas ir Mantas Mikulėnas. Jie mielai rungtyniavo mišriose komandose su vaikais ir jaunimu. Pasak karių, ir ateityje mielai dalyvaus mokyklos bei bendruomenės renginiuose.

Daugėliškio krašto bendruomenė, partnerystėje su Didžiasalio "Ryto" gimnazijos N. Daugėliškio skyriumi, įgyvendina projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas ir plėtra Daugėliškio krašto bendruomenėje“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Patiko? Pasidalink!